Ana SayfaMetaverseMana Coin ATH'ın Yüzde 58 Altında

Mana Coin ATH’ın Yüzde 58 Altında

Mana Coin’de Son Durum (5 Mart 2022)

Dünya genelinde kripto paralara olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Binlerce coin kripto para borsalarında işlem görüyor. Bu kripto paralar arasında zaman zaman zirveye oynayan ve yıldızı sönen projeler olsa da alt coinler bazında ele aldığımızda MANA Coin listelendiği günden bu yana kripto para dünyasında ilgileri üzerinde tutmayı başardı.

Şu anda kripto para piyasalarında düşüş olmasına rağmen mana coin kendini büyük düşüşlere karşı koruyor. Elbette burada merkeziyetsiz finansa ve Metaverse’in geleceğine olan inancın büyük etkisi var.

Mana Coin Nedir?

24 milyon dolarlık arz ile 2017 yılında piyasaya giriş yapan Mana, merkezi olmayan bir kripto paradır. Decentraland (MANA) kendisini, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve para kazanmasına olanak sağlayan, Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen sanal gerçeklik platformu olarak tanımlıyor.

Facebook’un metaverse atağı sonrası metaverse tokenleri yatırımcılar tarafından daha fazla talep edilmeye başlandı. Metaverse teknolojisi içerisinde yer alan Mana coin’in geleceği elbette buna bağlı değildir. Dünya genelinde önde gelen kuruşluşlar metaverse projeleri ile ilgileniyor ve yatırımlar yapıyor.

Mana Coin’de Son Durum

Kripto para analistlerinin yapmış olduğu açıklamalara göre Mana coin etkileyici oranda yükselişini sürdürmeye devam edecek. Mana, Metaverse’in sanal gerçeklik içerisinde olmasıyla kendini balina saldırılarından koruma gücüne sahiptir. Önümüzdeki yıllarda Mana’da; Estates ve Land yükseltmesi yapılması beklenmektedir.

Mana coin şu anda 2.46 Dolardan işlem görmektedir. Son 24 saatte %6 değer kaybeden Mana, tarihi zirvesini gördüğü 25 kasım 2021 tarihindeki fiyatın yaklaşık %58 altında işlem görüyor. Bu da yatırımcılar için bir alım fırsatı olarak görülebiliyor.

Mana Coin’de yükseliş hareketinin tekrar başlaması için satış baskısının gerektiğini belirtmekte fayda var.

Mana coin birçok kripto para borsasında listeleniyor ve alım satım işlemleri yapılabiliyor. Bu borsalardan bazıları şunlardır:

 

  • Binance
  • Gateio
  • Paribu
  • Bitexen
  • BtcTürk

Mana Coin’in güncel fiyatı, piyasa değeri ve grafiklerini görmek için buraya tıklayın.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler