Ana SayfaKripto ParaTaraftar jetonu platformu Socios, büyük NFL ortaklığını başlattı

Taraftar jetonu platformu Socios, büyük NFL ortaklığını başlattı

Socios, 13 NFL profesyonel futbol takımıyla çok yıllı bir ortaklık kurdu. Karşılık gelen taraftar jetonları ise şu anda planlanmamıştır.

  • Taraftar token platformu Socios, profesyonel futbolda da büyük bir ortaklık atağı başlattı.
  • Şirket, Ulusal Futbol Ligi’nde (NFL) 13 takımla çok yıllı bir ortaklığa girdiğini duyurdu.
  • Ortaklık çalışmasına başladığı takımlar hangileri? Atlanta Falcons, Baltimore Ravens, Chicago Bears, Cleveland Browns, Los Angeles Chargers, Los Angeles Rams, Miami Dolphins, New York Giants, Philadelphia Eagles, Pittsburgh Steelers, San Francisco 49ers, Tampa Bay Buccaneers, ve Washington Commanders.
  • Ancak, ortaklıklar başlangıçta reklam anlaşmalarıyla sınırlı kalacağı duyuruldu. Örneğin bir takımın sponsorluğunu tamamen üstlenmek gibi bir durum söz konusu henüz değil.
  • Taraftar jetonları şu anda planlanmamıştır.
  • Socios, özellikle profesyonel futbolda daha sık adından söz ettirerek reklam çalışmalarına agresif bir şekilde devam ediyor.
  • Taraftar jetonları dahil olmak üzere reklam ortakları arasında Paris Saint-Germain, Juventus ve Manchester City yer alıyor.

Tüm dünyada hızlı şekilde yayılan kripto paraların herkese duyurulması ve bu alandan bir para kazanılması durumunu çok ciddiye alan Socios, başta futbol olmak üzere tüm sporlar üzerinden reklam ve taraftar tokenları üretmeye devam edeceği bilgisi tüm piyasa tarafından takip ediliyor. Socios’un bu kadar agresif reklam çalışması yapmasının ardında ise kripto para piyasalarının hızla büyümesi olduğu tahmin ediliyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin son 24 saatte 3 bin dolara yakın düştü: 55 bin dolar seviyesinde seyrediyor

Bitcoin başta olmak üzere kripto paralarda düşüşler devam ederken, yatırımcılar düşüşün nedenleri ve etkileri üzerinde büyük endişe taşıyor. Kripto paralarda neden düşüş yaşanıyor? Solana (SOL) tarafında, stablecoin...

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Popüler Haberler