Ana SayfaKripto ParaRonin coin nedir? Ron coin yorumları ve geleceği

Ronin coin nedir? Ron coin yorumları ve geleceği

Ronin (RON) coin piyasaya yeni sürülmüş bir kripto para birimidir. Ronin coin sadece 1 yıllık bir geçmişi olmasına rağmen, 2 milyon kadar cüzdan hesabına ve 5 milyon dolarlık bir yatırım alarak önemli kabul edilebilecek bir seviyeye ulaştı. BTC’de yaşanan düşüşle birlikte altcoinlerde ciddi düşüşler yaşanıyor fakat Ron coin fiyatı piyasanın üzerinde bir düşüş yaşayarak (%20) 1.83 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Ronin Coin nedir?

Ronin coin Belirli bir oyun için geliştirilmiş, oyun içinde macera yaratabilen bir oyun kripto para birimidir. Kripto, oyun, NFT’ler ve tahminin en iyi kısmını toplu olarak getirmek için bir podyum yapıyor. Gelişmiş ve NFT tahminleri, oylama, girişim ve daha fazlasını satın alarak oyunlarla işbirliği yapmak için kullanılan ancak bunlarla sınırlı olmayan çekirdek, podyumda faydalı bir konut belirteci olarak davranacaktır. İlk aşamada, yalnızca fon pazarlaması için kullanılacak olan vergi için Ronin Coin alacaktır.

  • CoinMarketCap’te 12.631.991 dolar canlı piyasa değeri ile 1037. sırada yer alıyor.
  • Ronin Crypto’nun dolaşımdaki adet sayısı 8.200.000.000’dir.
  • Maksimum arz 10.000.000.000.000 Ronin kriptodur.

Ronin aslında ortaya çıkış süreci olarak ilk tercih değildi. Öncelikli olarak Ethereum ağı üzerine kurulan Axie, yaşanan teknik aksaklıklar ve ağ tıkanıklarından kaynaklı olarak yatırımcılarına ciddi sorunlar çıkarttı. Bu süreç içerisinde Ethereum yüksek transfer ücretlerinin de eklenmesi ile birlikte yatırımcıları ve potansiyel gelecek yatırımcıları korumak adına yeni bir sisteme geçiş yapmaya karar verildi.

İlk çözüm sürecinde Loom Network, çalınan ilk kapı oldu ancak sistem ağ liderlik değişimine gitmeye karar vermesi ile birlikte kurumsal çözümler aramaya karar verdi. Sürecin tamamında şimdiki halini aldı ve Ronin adını alarak yeni bir çözüm üretildi. Kullanıcıların oyunlardaki tecrübelerini ileri düzeye taşımak için blok zinciri verimliliğine odaklamayı hedefliyor.

Ronin coin yorum

Ronin coin aktif işleme başladıktan sonra kısıtlı bir süre değer kaybetti fakat listelendiği borsalarla birlikte 3.40 dolara kadar yükseliş göstermeyi başardı. Bu yükseliş seviyesinden itibaren ise adeta yatırımcıların başına bela olmaya devam ediyor. ICO fiyatının altında işlem gören RUN coin fiyatı şu an 1.81 dolar. Run son 4 saat içerisinde yüzde 20 değer kaybetti ve kripto para borsalarda en çok değer kaybeden kripto paralardan biri oldu.

RON-coin-grafik

Ronin coin grafiklerde 1.79 doların altında yeni bir düşüş kanalı açarsa 1.62’ye kadar düşüş ihtimali teknik açıdan mümkün olabilecek. Bu durumda Ronin’in tekrar yükselmesi için 2.40 dolar üzerinde bar kapanışı olmaası gerekir. 2.40 üzerinde tekrardan 3 dolar aranabilecek olan RON coinin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabilmesi için gerekli olan seviye EMA20 üzerinden geçiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin son 24 saatte 3 bin dolara yakın düştü: 55 bin dolar seviyesinde seyrediyor

Bitcoin başta olmak üzere kripto paralarda düşüşler devam ederken, yatırımcılar düşüşün nedenleri ve etkileri üzerinde büyük endişe taşıyor. Kripto paralarda neden düşüş yaşanıyor? Solana (SOL) tarafında, stablecoin...

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Popüler Haberler