Ana SayfaKripto ParaKripto para altyapı sağlayıcı Taurus, platformuna Polygon desteğini ekledi

Kripto para altyapı sağlayıcı Taurus, platformuna Polygon desteğini ekledi

Credit Suisse destekli kripto altyapı şirketi Taurus, tokenizasyon ve saklama hizmetlerine Polygon (MATIC) desteği ekledi.

Polygon‘un dijital varlık ve kripto sektöründe oluşturduğu ağ büyümeye devam ediyor. Son olarak Taurus, müşterilerinin herhangi bir varlığını dijitalleştirmesinde Polygon‘u da kullanmalarına olanak tanıyacak.

İsviçreli Taurus, tokenleştirme ve saklama platformlarına Polygon blockchain‘ini entegre etti. Kripto altyapı şirketinin arkasında Credit Suisse yer alıyor.

Taurus Platformunda Polygon Entegrasyonu

CreditSuisse ve DeutscheBank gibi bankaları içeren müşterilerine kripto altyapı hizmeti sunan Taurus, desteğine Polygon‘u da (MATIC) ekledi.

Yapılan bu entegrasyon sayesinde, Taurus müşterileri, öz sermaye ve borç dahil birçok varlığını Polygon üzerinden tokenize edebilir. Taurus, daha önce Ethereum, Tezos ve Cardano‘yu platformuna entegre etmişti. Polygon, CreditSuisse destekli kripto şirketinde dördüncü blockchain oldu.

Taurus‘ta pazarlama müdürlüğü ve yöneticilik yapan Victor Busson, Polygon konusunda birçok müşterisinden ve özellikle büyük bankalardan talep geldiğini ifade etti. Ethereum ölçeklendirme projesi Polygon, sunduğu düşük ücretler ve işlevsel blockchain hizmetiyle ön plana çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler