Ana SayfaKripto ParaCoinbase, SEAM Token'ı Listeledi

Coinbase, SEAM Token’ı Listeledi

Coinbase, SEAM Token’ı airdrop ve likidite madenciliği programının başlangıcı olarak listeledi. SEAM lansmanından sonraki üç saat içinde yaklaşık 7 dolardan işlem görüyordu. Toplam arzın 100 milyon olduğu belirtiliyor.

Seamless Protokol’ün SEAM’i, Base ağında ihraç edilen ve hacim olarak ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase’de listelenen ilk tokendir.

DexGuru’ya göre SEAM, piyasaya sürülmesinden sonraki üç saat içinde 7 dolar civarında işlem gördü. SEAM, tokenlerin üretim etkinliğiyle aynı gün ticarete hazır hale geldiği, imrenilen bir ilk gün listelemesini güvence altına aldı.

Bir borç verme protokolü olan Seamless, aynı zamanda erken destekçiler için bir airdrop başlatıyor. Airdrop talebi Pazartesi günü iddia.seamlessprotocol.com adresinde yayınlandı ve üç ay boyunca erişilebilir olacak.

The Block’un haberine göre, anlık görüntüsü 8 Aralık’ta çekilen SEAM airdrop’una 5.000’den fazla Seamless kullanıcısı katılıyor.

Aave V3’ün bir çatalı olan Seamless, DeFi Llama’ya göre şu anda 12 milyon dolarlık kilitli toplam değerle Base’deki en büyük yedinci protokol. Base, Coinbase tarafından oluşturulmuş bir Ethereum Layer 2 ölçeklendirme ağıdır.

The Block’a göre Seamless, hisse satışlarından veya SEAM tokenından fon toplamadı, bu yüzden token dağıtımını “adil lansman” olarak adlandırıyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler