Ana SayfaKripto ParaCardano (ADA) arzı ne kadar kaldı?

Cardano (ADA) arzı ne kadar kaldı?

Büyük yatırımcılar Cardano pastasından büyük bir dilim kaptı. Balinaların dolaşımdaki toplam ADA payı iki yılın en yüksek seviyesinde.

  • 10 milyondan fazla ADA sahibi olan Cardano yatırımcıları şu anda toplam ödenmemiş miktarın yüzde 46,6’sını elinde tutuyor.
  • Bu, veri hizmeti sağlayıcısı Santiment’in sosyal medya hesabı Twitter’dan duyurduğu üzere, Cardano balinalarının ADA arzındaki payını iki yılın en yüksek seviyesine çıkarıyor.
  • Ancak, artış sadece özel yatırımcılardan kaynaklanmıyor. Santiment’e göre, “bu adreslerin büyük bir kısmı” “borsalara ait”
  • ADA coin, zayıf bir haftalık performansın ardından tereddütle artıya dönüşüyor.
  • Son 24 saatte yüzde 0,6 artışla, piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi, haberin yapıldığı dönemde 0,95 dolardan işlem görüyor.
  • Son iki haftanın bilançosu: ADA coin, son 14 gün içinde değerinin yaklaşık yüzde 20’sini kaybetti.

Cardano (ADA) nasıl alınır?

Cardano (ADA) alıp satmanın birçok farklı yolu vardır. Brokerler genellikle yeni başlayanlar ve kripto para birimlerine basit bir yatırımla ilgilenen yatırımcılar için en iyi çözümdür. Borsalar ve CFD brokerleri ileri düzey yatırımcılar ve profesyonel tüccarlar için uygundur. Sizin için en uygun alım satım yerini seçmek için bir diğer belirleyici faktör, doğrudan Cardano’ya mı yoksa CFD’ler, fonlar veya sertifikalar gibi Cardano tabanlı bir finansal ürüne mi yatırım yapmak istediğinizdir.

Doğru Cardano ticaret platformunu doğrudan bulun

Cardano ile ticaret yapmak için bir komisyoncu mu yoksa bir borsa mı kullanmayı tercih edeceğinizi ve sertifikaların veya CFD’lerin sizin için uygun olup olmadığını öğrenir öğrenmez, doğru sağlayıcıyı bulmak önemlidir. Bireysel ihtiyaçlarınıza göre, sunulan kripto para birimleri ve finansal ürünlere ek olarak ücretlere, mevcut ödeme yöntemlerine ve güvenlik özellikleri, destek veya şirketin konumu gibi diğer ürün özelliklerine yakından bakmalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler