Ana SayfaKripto ParaBancor coin nedir? Bancor coin yorum ve geleceği

Bancor coin nedir? Bancor coin yorum ve geleceği

Bancor coin kripto para birimi belirteçleri ile çalışır. Takası kolaylaştırmak amacı ile bir emir defterine veya karşı tarafa ihtiyaç duymaksızın blok zincirleri dahil diğer belirteçlere otomatik olarak dönüştürülmesine izin vermek için kullanılan sisteme verilen addır. Ayrıca merkezi olmayan değişim ağları için bir standart bir çalışma sistemine bağlıdır.

Bancor coin, dünyanın ilk blok zinciri tabanlı otomatik likidite havuzuna veya otomatik piyasa yapımcısını ağındaki herhangi bir token için otomatik olarak verilmesini veya değiştirilmesini sağlayan akıllı sözleşme tekniği ile dijital bir para birimi olan Smart Token’i icat ettiğini de duyurdu. Başlangıçta Smart coin olarak adlandırılan bu sistem sonrasında adını Bancor coin olarak değiştirdi.

13 mart 2017 tarihinde piyasaya adım atmış olan Bancor coin piyasaya atıldığı ilk günden bu yana çok değişiklik yaşadı. Yaşadığı her değişiklikte büyük ilgi gören ve adından sık sık söz ettiren bir coin olarak çalıştığı da biliniyor. Bancor coin ağı İsviçre’ye bağlı şekilde çalışır.

Bancor coin yorum

Bancor coin yorum için pek çok analiz yorumcusu hizmet vermektedir. Kripto para piyasasına adım attığı ilk günlerde yaklaşık olarak 2.73 seviyelerinde olduğu görülmüştür. Sık sık fiyat artışı ve dalgalanmalar yaşayan Bancor coin 2022 yılının 4. Ayı ile çok ilgi gören bir coin konumuna gelerek sürekli olarak Bancor coin yorum aramaları yapılmaya başlandı.

Bugünkü fiyat değerinin 40.78 olan Bancor coinin ilerleyen adımları oldukça merak ediliyor. Yapılan bazı fiyat tahminlerine göre Bancor coin 2022 yılının bitiş sürecinde 4.75 oranına kadar düşerek yılın en fazla düşen coini olacak. Öte yandan bir diğer tahminler ise 2022 yılını şu anki fiyatının 2 katına çıkarak 80.30 oranına kadar yükseleceği düşünülüyor.

Ayrıca Bancor Coin, kripto para piyasasında diğer kripto paralarla bağlantı kurmakta zorlanan bir coin olduğu biliniyor. Hatta, son 7 gün içinde neredeyse -0.73% değerine kaybederek belli oranlara gerilediği de söylenebilir. Madeni para son birkaç gündür hala riskli çerçeveleme segmentleri devam ederken, madeni paranın güçlü temelleri olacağına dair düşüncelerde bulunuyor. Ancak kısa vadede karlı bir coin olacağı pek düşünceler arasında yer almıyor.

Bancor coin geleceği

Bancor coin 2017 yılında hayata geçirilip, piyasaya atıldığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören bir coin olarak yerini hazırlamış görünüyor. 2022 yılına büyük umutlar ile başlayan coin her geçen gün artış oranlarına aralıksız şekilde devam ederken geleceği hakkında bilgilerde sık sık sorulmaya devam ediyor.

Bancor coin araştırıldığı zaman geleceği çok parlak ve başarılı bir coin olarak karşımıza çıkıyor. Öte yandan sık sık dalgalanma yaşamadı ve 40.78 oranında bir fiyata sahip olması nedeni ile tam olarak bir düşüş yaşayıp belli olumsuzluklar yaşayacağı pek mümkün görülmüyor.

Ancak Bancor coin kısa vadede yapılacak olan yatırımlar için pek uygun olmayan kayıplar ile sizleri şaşırtabilir. Yatırım yapacak kişinin en az 6 ay süre ile yatırım yapması ve yatırımının bu 6 ay içerisinde takip etmesi önerilir. Bancor coine 1 yıllık bir yatırım yapıldığı zaman yıl sonuna kadar yatırımının en az 5 kat değerlendiğini görmeniz mümkündür.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler