Ana SayfaKripto ParaBalinalar XRP toplama yarışında!

Balinalar XRP toplama yarışında!

Balinalar, üç haftada 52 milyon Ripple (XRP) satın alarak dikkatleri üzerine çekti.

Ripple ve SEC arasında süren hukuksal mücadelede, kripto yatırımcılarının tavrı da merak ediliyor. Özellikle Ripple’ın zafere yakın olduğu düşüncesi, son dönemde XRP maksimalistlerini umutlandırmaya başladı. Yeni yatırımcılar projeye akın ederken, mevcut balinalar da XRP sayısını artırmaya başladı.

Santiment tarafından sağlanan verilere göre, 10 milyon ila 100 milyon arasında XRP tutan adreslerin satın almaları dikkat çekiyor. Bu balinalar, üç haftada 52 milyon XRP satın aldı.

Ripple ve SEC Davasında Sona Doğru: Balinalar Aktif!

Santiment verilerine göre, yaklaşık 5 milyon dolardan fazla XRP tutan balinalar hazırlık içerisinde. Bu balinalar, son günlerde düzenli XRP alımlarıyla 52 milyondan fazla XRP‘yi cüzdanlarına ekledi.

Twitter’da “Ali” isimli bir kullanıcı, Santiment verilerinden faydalanarak XRP balinalarının hareketine dikkat çekti. Ali, XRP balinalarının Ripple konusunda boğa görüşünü paylaştığını belirtti. Grafik destekli bir görüş paylaşan Ali, balinaların XRP alım iştahını ortaya çıkardı.

Santiment grafiği, adreslerin 7 Mayıs tarihinde 4,02 milyarXRP tuttuğunu gösteriyor. Adreslerdeki bu miktar, bu zamana kadar büyük bir artışla 4,54 milyar adete çıktı. Balinalar, cüzdanlarını yüzde 13 seviyesinde artırdı.

Özellikle SEC ile Ripple arasındaki dava, balinaların da tutumunu şekillendiriyor. Daha önce Cointelegraph Türkiye, Ripple avukatı olarak bilinen JohnDeaton ile röportaj gerçekleştirmişti. Bu röportajda Deaton, davanın her an sonuçlanacağını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler