Ana SayfaKripto ParaWawes coin hedef fiyatı kaç dolar?

Wawes coin hedef fiyatı kaç dolar?

Birkaç hafta içinde %170’lik muhteşem bir rallinin ardından, WAVES şimdi zayıflık belirtileri gösteriyor. Yeni bir düşüş trendi bekleyebilir miyiz? Grafiklerin verdiği bilgiler üzerinden birlikte öğrenelim.

wawes-coin-grafik

 

Dolar karşısında Wawes bize daha net olamayacak seviyeler veriyor. Çok basit bir haftalık kanalda, 12 dolar ile 35 dolar arasında. Peki 12 doların altındaki bu kanala geri dönecek mi? Çok basit çünkü birçok insan bu seviyenin geri satın alınmasını bekliyordu ve stop loss seviyelerinden almak için sonuna kadar beklenildi. Yakın çekimde görünümü daha detaylı elde etmek için günlük olarak grafiğe daha yakından bakalım.

wawes-coin-grafik-1

 

Haftalık grafiklerde olduğu gibi günlük grafiklerde de Bitcoin’e karşı Wawes coin büyük bir güç gösteriyor. Eski direnç seviyesi olan 7000 satoshi geçildi, şu anda tutulması gereken en önemli seviye ise yine aynı bölgeler. Şimdi elde edilmesi gereken daha da önemli seviye, 10-11.000 satoshi seviyesidir. Bu seviye aynı zamanda defalarca direnç görevi gördü. Onu geçmek bize 20.000 satoshi’ye ulaşma fırsatı bile verebilir. Öncelik verdiğim senaryo bu mu? Pek sayılmaz. Bu senaryonun gerçekleşmesi için, piyasanın geri kalanının gerçekten de büyük bir güç göstermesi gerekecek, ki bu şu anda böyle değil.

Günlük olarak çok basit, bu çok etkileyici boğa bacağının nefes darlığından bahsetmek yerinde olur. Yatırımcıların kâr satışı gerçekleştirmesi çok beklenilen bir hareketti. Böyle bir meteorik yükselişten sonra hareketin bir geri çekilmeye ihtiyaç duyması tamamen normaldir. Kâr satışları zaten yapıldı ve hareket daha da yükseğe ulaşmak için mücadele ediyor.

Fiyat hareketi bu bölgede daha net olamazdı. Merdivenlerde hareket kesinlikle mükemmel. Şu anda daha daha önce gördüğümüz Günlük direnç seviyesindeyiz. Bu, piyasayı hemen açığa çıkarmak için bir neden mi? Bu aşamada, teyitlerden yoksunuz. Fiyat, onu geçmek için çok uğraşıyor olsa da, hiçbir şey bize bu direnci kırmayacağımızı söylemiyor. Bu koşullarda hareketli ortalamaları göstermeyi takdir ediyorum. Farklı düzeylerle kesişme noktaları bulmama izin veriyorlar.

Kısa hareketli ortalamalarımın (EMA 25, MA20, EMA13) geçilmesi durumunda bir satış girişi arardım.

Bunları parçalara ayırırsak, 30.50 dolarlık ve 31 dolarlık bir yeniden test, kısa satışlarım için mükemmel bir giriş sağlayabilir. Varlık çok uzun vadede yükselişini sürdürüyor, amaç hızlı bir kısa hamle yapmak. Bunu akılda tutarak, nispeten hızlı bir çıkış arıyoruz ve 25 dolar özellikle birleşme açısından çok alakalı görünüyor.

İçerikte yazan teknik görüşler tamamen kendime ait planlarım olduğu için yaptıklarımın tamamen doğru ve kazançlı olabileceğini söylemek doğru olmaz. Bu yüzden içerikte yazan hiçbir kelime yatırım tavsiyesi değildir.

Kripto Para Analisti/Cem Arslan

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler