Ana SayfaMetaverseThe Sandbox Alpha Sezon 2: Herkes İçin Açık Bir Metaverse

The Sandbox Alpha Sezon 2: Herkes İçin Açık Bir Metaverse

3 Mart’ta The Sandbox Alpha Sezon 2 başlayacak. Selefinden farklı olarak Metaverse NFT oyunu herkese açık olacağı duyuruldu.

Metaverse NFT oyunu The Sandbox, geçtiğimiz yıl boyunca çok fazla heyecan yaşadı. Alpha Season 2 ile oyun şimdi ikinci turuna giriyor. İlk sezona erişim hala katı bir şekilde sınırlı olsa da  yalnızca sözde alfa geçişleriyle erişim satın alabilirsiniz. Resmi duyuruya göre The Sandbox Alpha Season 2, beraberinde çok sayıda yeni özellik getirecek. Buna göre, oyna ve kazan seçenekleri öncekinden daha karmaşıktır. Genel oyun deneyimi de iyileştirildi.

Sandbox, NFT oyunu için aşağıdaki özellikleri vaat ediyor:

  • Oyunu keşfetmenin 35’ten fazla yeni yolu
  • PC ve Mac üzerinden erişim
  • 200 görev
  • Alfa Geçişlerini kazanmanın ve SAND Jetonları kazanmanın daha fazla yolu

The Sandbox Alpha 2. Sezon: Snoop Dogg Metaverse havasını kokluyor

Başlangıç ​​atışı 3 Mart’ta saat 16.00’da yapılacak. İlgilenen oyuncular, resmi The Sandbox ana sayfasından giriş yapabilir ve kayıt olabilir. Bir Metamask cüzdanıyla oturum açmak en iyisidir, ancak e-posta ile de kaydolabilirsiniz.

The Sandbox Alpha Season 2’deki yeni deneyimlerden biri “Snoop Dogg’s Foreplay”. Metaverse’e yerleşen ve bunun sonucunda NFT emlak fiyatlarını fırlayan rapçi ve müzik yapımcısı, planladığı Snoopverse’e bir bakış atıyor. Orada NFT koleksiyonuna talip olmak için potansiyel bir fırsat var. Ancak bedelsiz değil. Çünkü bunun için oyuncuların Snoop Dogg VIP statüsüne ihtiyacı var. Bunu, Snoop’un konuklarına yardım ederek ve Doberguard’larıyla arkadaş olarak elde edersiniz.

Sandbox’ta nasıl Alpha Pass alabilirim?

Metaverse oyunu The Sandbox’ta özel bir teşvik Alpha Pass’tir. Bu, NFT şeklinde bir VIP biletidir. Ona sahip olan kişi, ödül olarak 1.000 KUM’a kadar alacak. Alfa bileti almanın birkaç yolu vardır:

  • Çekiliş biletleri almak için görevleri tamamlayın. Ne kadar çok çekiliş bileti kazanırsanız, alfa bileti alma şansınız o kadar yüksek olur.
  • Sosyal yarışmalara katılın. Bu, Alpha Pass’ta bir şans elde etmek için sosyal medya aracılığıyla belirli görevleri tamamlamakla ilgilidir ve Sandbox’ın farkındalığını artırabilir.
  • İkincil bir piyasadan Sezon 2 Alpha Pass satın alın (ör. Open Sea ).

The Sandbox Alpha Season 2. More experiences, improved Play&Earn… | by The  Sandbox | The Sandbox | Feb, 2022 | Medium

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler