Ana SayfaKripto ParaPopüler Kripto Analisti: Ethereum (ETH) 2.500 Dolara Yükselebilir, XRP Çıkışı Olabilir, DOGE...

Popüler Kripto Analisti: Ethereum (ETH) 2.500 Dolara Yükselebilir, XRP Çıkışı Olabilir, DOGE Düşüşte

Popüler bir kripto para analisti, piyasa değeri açısından ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum (ETH) fiyatının yakın gelecekte “kolayca yükseleceğine” inandığını açıkladı ve altcoin’ler XRP ve DOGE hakkındaki görüşünü açıkladı.

Google’a ait video paylaşım platformu YouTube‘da 50.000’den fazla takipçisi bulunan kripto para analisti DonAlt’ın yayınladığı bir videoda, dijital para biriminin önemli bir direnç seviyesini destekleyici bir seviyeye dönüştürme yeteneğine bağlı olarak Ethereum‘un fiyatının mevcut seviyelerinden %36 oranında yükselebileceği potansiyelini tartıştı.

Ethereum her an yukarı turmanabilir

DonAlt’a göre, Ethereum‘un fiyatı 1.900 dolarlık seviyenin etrafında bir çıkış denemesi olduğunda “hemen kapatıldı”. Analist, kripto para birimi bu seviyeye geri tırmanabilirse, kolaylıkla 2.500 dolara çıkabilir.

Ethereum şu anda 1.740 dolar seviyesinden işlem görüyor.

SEC davasında karar yaklaştı, XRP’ye ilgi arttı

Ayrıca DonAlt, piyasa değeri açısından altıncı en büyük kripto para birimi olan XRP‘ye de ilgi gösterdi ve potansiyel bir çıkış işareti gördüğünü belirtti. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a yönelik dava konusundaki yaklaşan kararının, XRP’nin çekiciliğini artırdığını söyledi.

XRP‘nin son derece iyi performans gösterdiğini ve hatta Litecoin‘den daha güçlü olduğunu söyleyen analist, Litecoin’in bu yılın Ağustos ayında yarılanma geçireceğini belirtti. CryptoGlobe’un bildirdiğine göre, XRP odaklı yatırım ürünleri, dijital varlık yatırım ürünleri 62 milyon dolarlık çıkış yaşarken geçen hafta girişler gördü.

DOGE Coin Kirletildi

Öte yandan DonAlt, bir şaka coin olan Dogecoin ($DOGE) konusunda daha az hevesliydi. Dogecoin’in son zamanlarda itibarının zedelendiğini ve fiyat hareketinin sürekli olarak düşüş eğiliminde olduğunu belirtti.

DonAlt Daily Hodl’un bildirdiği gibi, Doge’nin “kirletildiğini” ve grafiğinin “aşağı doğru ilerlediğini” söyledi. Analist, kripto para biriminin grafiğinin aslında çok fraktal göründüğünü belirtti. Yani yukarı hareket, aşağı seviyelere dönüş. Şu anda pek güzel görünmüyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler