Ana SayfaKripto ParaMessari kurucusu Ryan Selkis'ten Bitcoin ve Ethereum için yükseliş sinyali

Messari kurucusu Ryan Selkis’ten Bitcoin ve Ethereum için yükseliş sinyali

Messari kurucusu RyanSelkis, Fed‘in sürekli dolar basacağını ve bu durum karşısında Bitcoin (BTC) ile Ethereum’un (ETH) yükseleceğini aktardı.

Küresel ekonomide yer alan çalkantılı süreçlerin ardından gözler kripto tarafına çevrildi. ABD‘deki borç tavanı konusu ve ABD hükümetinin yaklaşımı, kripto sektörüne de yansıdı. Kripto para piyasasındaki gidişat, genel görünümde yükseliş yönlü oldu.

Gündemin yoğunluğunun ortasında Messari kurucusundan da yorum geldi. Selkis, ABD ekonomisinin problemli olduğunu ve Bitcoin ile Ethereum‘un bu durumdan pozitif ayrışacağını aktardı.

Messari Kurucusundan Piyasa Yorumu

Messari kurucusu Ryan Selkis, ABD özelinde gelişen küresel ekonomi ışığında kripto paraların gidişatını değerlendirdi. Selkis‘e göre, ABD para basmaya başlayacak ve bu durum kripto tarafına olumlu yansıyacak.

Kripto girişimcisi ve teknoloji şirketinin kurucusu Selkis, Fed‘in büyük miktarda dolar basacağını iddia etti. Bu durumu gerekçe gösteren Selkis, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için yükseliş sinyali verdi.

Son günlerde ABD‘de borçtavanı konusu gündem haline geldi. Olası durum karşısında ABD hükümetinin yeniden dolar basmaya başlayacağına yönelik görüşlerin sayısında ise artış yaşanıyor. Ayrıca 2024 yılında gerçekleşecek ABD seçimleri öncesinde, kripto yanlısı adayların söylemleri de dikkat çekiyor.

Selkis gibi birçok kripto uzmanı, süreçlerin sektöre olumlu yansıyacağını ve bu nedenle yükseliş senaryolarının gerçekleşebileceğini savunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler