Ana SayfaNFTMadonna, 180 ETH karşılığında Bored Ape NFT'yi satın aldı

Madonna, 180 ETH karşılığında Bored Ape NFT’yi satın aldı

Muhtemelen en pahalı üye kulübü, yeni bir üyeyi dört gözle bekleyebilir. Madonna, maymun NFT’lerinden birini yarım milyon ABD doları eşdeğeri karşılığında satın aldı.

  • Dünya yıldızı Madonna artık Bored Ape #4988’in yeni sahibi ve dolayısıyla en pahalı NFT üye kulübünün en yeni üyesi.
  • NFT pazarı OpenSea’nin işlem geçmişi, Madonna’nın Bored Ape için 180 ETH (şu anda 565.000 doların üzerinde) ödediğini gösteriyor.
  • Gıptayla bakılan küçük maymun resmi sadece cüzdanını değil, aynı zamanda Twitter’daki profil resmini de süslemeye başladı.
  • 63 yaşındaki pop yıldızı, sosyal medya platformu İnstagram’da canı sıkılan maymunu satın alan kripto servis sağlayıcısı Moonpay’e teşekkür etti.
  • The Bored Ape Yacht Club şu sıralar manşetlerden neredeyse hiç düşmüyor. NFT serisi geçtiğimiz günlerde kendi parasını piyasaya sürdü ve bir Metaverse projesi üzerinde çalıştığını duyurdu.

Metaverse üzerinde ne kadar etkili olur bilinmez fakat Bored Ape ile birlikte dünyada büyük yankı uyandırdığını söylemek mümkün. Geçtiğimiz aylarda Justin Bieber ve çok ünlü isimlerin NFT sektörüne dahil olduğunu görmüştük. Büyük yatırımlarda bulunan ünlü isimler NFT piyasasına yeni bir soluk getiriyor. Dijital sanatın bu denli yüksek fiyatlardan satıldığını gören potansiyel kreatörler de bu kazanç kapısından faydalanmak için NFT sektörüne iş yapmak için daha istekli hale geliyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler