Ana SayfaNFTLimewire, NFT Değişimi Olarak Geri Dönüyor

Limewire, NFT Değişimi Olarak Geri Dönüyor

Eskiden yeniye… eski dosya paylaşım platformu Limewire, yakında NFT’ler için bir pazar yeri olarak çıkışını kutlayacak.

  • Karma CD’ler şeklinde kendi kendine yakılan kreasyonlara yol açan şey, artık kripto pazarındaki yeni oyuncu olabilir: Limewire, web sitesinde yeni bir özellik getirdiğini duyurdu. NFT değişimi geliştirdiğini duyurdu.

Geçtiğimiz yıllarda dosya paylaşım platformu olarak çok büyükçe tercih edilen popüler bir siteydi. Devam eden teknolojik gelişimlerle birlikte Limewire, unutulmaya yüz tutmuş ve eski popülaritesini kaybetmişti. Şimdilerde hem teknolojiye hem de popüler ekonomi kanunlarına uymak isteyen Limewire, NFT değişim platformu olarak güncelleneceğini duyurdu.

  • Gelecek platformda, “kolayca NFT koleksiyonlarını oluşturabilir, satın alabilir ve takas edebilirsiniz” diye devam ediyor. Limewire üzerinden hızlı ve güvenilir şekilde NFT takaslarının yapılabileceği vurgusu tüm piyasaya yapılıyor.
  • Dijital pazaryeri, Mayıs ayında resmi çıkışını yapacak. Limewire, dördüncü çeyrekte kendi tokenini (LMWR) çıkarmayı planlıyor. Limewire ICO’suna katılım şartları ve tarihleri henüz kesinleşmiş değil.
  • Limewire tarafından çıkartılacak kripto para birimine “erken erişim” elde etmek için bir bekleme listesine kaydolabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı “özel bir airdropa katılmaya” yönlendirebilirsiniz.
  • Nostaljik yazılım, 2010 yılında P2P ağlarının heyecanı sona erdiğinde sahneden silindi. Yeni genel müdürler ve kardeşler Paul ve Julian Zehetmayr ile platform artık öncelikle NFT sektöründe yeni başlayanlara hitap edecek.

Benzer bir program olan BTT coinin de bu sektöre giriş yapması bekleniyordu fakat BTT, kripto para alanında hatırı sayılır bir yer tutarak sahnedeki yerini korumayı başarmıştı.

NFT sektörünün büyük dalgalar halinde büyüdüğü bu dönemde bilindik bir marka olmanın avantajını kullanmak isteyen Limewire, kullanıcılara birçok yeni airdrop ve indirimli NFT satışı yapması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler