Ana SayfaKripto ParaGüney Kore Ulusal Polis Teşkilatı, ülkedeki kipto para borsalarıyla görüşecek

Güney Kore Ulusal Polis Teşkilatı, ülkedeki kipto para borsalarıyla görüşecek

Güney Kore Ulusal Polis Teşkilatı, Binance ve ülkedeki diğer kripto borsalarıyla bir toplantı gerçekleştirecek.

Kripto borsalarının düzenleyici netliklere uyum sağlama ve ülkelerin şartlarını yerine getirme süreçleri tüm hızıyla devam ediyor. Merkezi borsaların, geleneksel sistem ile ortak paydada buluşma çabaları bu yıla damga vurdu.

Son olarak Güney Kore, kripto borsalarıyla ikili etkileşimi girmeyi planlıyor. Güney Kore Ulusal Polis Teşkilatı, gerçek zamanlı cüzdan izleme ve fonları dondurma işlevleri için bir sistem üzerinde çalışıyor. Bu nedenle kurum, Binance ve ülkedeki diğer kripto borsalarıyla toplantı gerçekleştirecek.

Güney Kore Ulusal Polis Teşkilatı, gerekli durumlarda kripto cüzdanlarını izlemeyi ve fonları dondurmayı sağlayan bir sistem geliştiriyor.

E-daily tarafından yapılan bir habere göre, GüneyKore’nin polis gücü kripto borsalarıyla iş birliği yapmak için görüşmelere başlayacak. Görüşmelerde, oluşturulacak yeni sistemin borsalarda kullanımı ele alınacak. Güney Kore‘de yer alan kripto borsaları dışında Binance‘in de bu toplantıda yer alacağı belirtiliyor.

Sanal cüzdan adreslerinin takibini ve fonlarda gerekli durumlarda müdahale etmeyi kolaylaştıracak sistem üzerine yoğunlaşan GüneyKoreUlusalPolisTeşkilatı, özellikle Binance ile daha yakından ilişki kuracak.

Ülkenin polis gücü, bu sistemi beş büyük borsa dışında 36 yerel borsanın tamamına yaymayı planlıyor. Daha önce Güney Kore polisi, Upbit de dahil olmak üzere beş yerli kripto borsasıyla anlaşma gerçekleştirmişti. Bu anlaşma, yeni sistemin de önünü açmış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler