Ana SayfaKripto ParaEthereum NFT’leri Bitcoin Ağına Taşınabilecek

Ethereum NFT’leri Bitcoin Ağına Taşınabilecek

Bitcoin NFT pazar yeri OrdinalsMarket, kullanıcıların ERC-721 NFT‘lerini Ordinals’a taşımasını sağlayan BRC-721E standardını duyurdu.

Kripto sektörünün gelişim göstermesi ve NFT piyasasının farklı alanlara yayılması, kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. BitcoinOrdinals, NFT’leri tekrar canlandırması nedeniyle popülerliğini artırıyor.

Bitcoin ağında NFT oluşturmanın yarattığı furyayı kullanan Ordinals Market, farklı NFT’leri Ordinals’a köprülemeyi sağlayacak. OrdinalsMarket, ERC-721 NFT’lerin köprü yöntemiyle BRC-721E‘ye dönüştürülmesini sağlayacak standardı duyurdu.

Bitcoin NFT’lerine Köprü Yöntemi Geliyor

OrdinalsMarket, oluşturduğu BRC-721E standardı ile Ethereum NFT‘lerini Bitcoin ağına taşımanın yolunu buldu. Bu sayede yazdırılan NFT‘ler, pazar yerlerinde otomatik olarak görünebilecek.

ordinals

ERC-721 NFT‘leri Ethereum ağını kullanan dijital varlıklar olarak biliniyor. Bu ürünler, OrdinalsMarket’in oluşturduğu standart sayesinde Bitcoin ağına aktarılabilecek.

Platformdan gelen açıklamada, köprü aracılığıyla gerçekleştirilen taşıma esnasında, ERC-721 NFT‘si yakılacak ve yakma işlemi zincir üzerinde yazıt isteği olarak görünecek. BRC-721E, ortaya çıkan yazı isteklerini doğrudan kodlayacak, böylelikle NFT‘ler Bitcoin ağından kullanıcıya teslim edilecek. Ayrıca bu ürünler, otomatik olarak OrdinalsMarket‘te listelenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler