Ana SayfaKripto ParaAudio ve Comp ortalamanın üzerinde seyrediyor

Audio ve Comp ortalamanın üzerinde seyrediyor

Müzik akışı protokollerinden biri olan Audius, günün en fazla kazanç sağlayanlardan birisidir. Son 24 saatte değerine beşte birden fazla değer kattı ve 1.29$’dan işlem görüyordu.

Audius alınır mı?

Audius kazançlı bir yatırım olabilir, ancak bir taahhütte bulunmadan önce önde gelen analistlerin en az birkaç fiyat tahminini okumak ve pazar araştırması yapmak için zaman ayırmalısınız.

Audius fiyat tahmini

Wallet Investor, Audius’un fiyatında uzun vadeli bir artış bekliyor. Nisan 2027 için fiyat tahminleri 4,36 dolar. 5 yıllık bir yatırım, yaklaşık +%239 gelir sağlayacaktır. Şimdi 100$ yatırırsanız, yatırım 2027’de 339$’a kadar çıkabilir.

Audius piyasa değeri

Son 24 saat içerisinde en çok değer kazanan NFT token ise yüzde 21,3 artış göstererek Audius (AUDIO) oldu. Audius (AUDIO) şu anda 1,28 dolardan işlem görüyor. Yüzde 20,3 oranında yükselen Genopets (GENE) protokolü ise 13,99 dolardan işlem görüyor.

Comp ise bir günde yüzde 20 değer kazandı

Santiment, altcoinin %28’in üzerinde arttığı son COMP fiyat yükselmesinin nedenlerinden birini önerdi. Yükselişi etkileyen diğer faktör, birkaç diğer popüler altcoin ile birlikte Compound on Robinhood’ın listelenmesiydi. Santiment ekibi, COMP’un fiyat artışının ön koşulları arasında, tokenin büyük balina transferleri olduğunu tweetledi. Yakın tarihli bir tweet’te, 1 milyon dolardan fazla COMP taşıyan 12 işlem kaydettiler. Bunlar, fiyatın yükselmesinden sadece 48 saat önce gerçekleşti ve ondan önceki hafta hiçbiri olmadı.

Genel olarak son iki gün içinde, token piyasa değerine %28.21 ekledi. Bir günden kısa sürede toplam %21,22 büyüme gerçekleşti.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler