Ana SayfaKripto Para AkademisiApecoin nedir? Apecoin yorum ve geleceği

Apecoin nedir? Apecoin yorum ve geleceği

En popüler NFT koleksiyoncuları olan Bored Ape tarafından yapılan ape coin yakın zamanda piyasaya sürülerek piyasa süresi takip edilmeye başlandı. Ape coin kullanıcılarına airdrop yolu ile dağıtılıp belli oranlarda ve çok titiz işlemlerden geçti. Bored Ape tarafından yapılan Ape coin 2021 yılının en dikkat çeken coini olarak sürekli şekilde ilgi görmeye devam etti.
Ape coşn 2021 yılının 16 mart tarihinde duyurulup 17 mart tarihinde ilk defa piyasaya sürüldü. 2022 yılına giriş ile birlikte her geçen gün yükselmeye ve ilgi görmeye devam eden ape coin çok titiz ve planlı şekilde çalışan bir sisteme sahip.

BAYC ekibi tarafından yönetilmiş olan Ape coin ekosisteme güç sağlamak adına kullanılmış olan bir coin olarak piyasaya sürüldü. Uzun süreler adından bahsedilip belli projeler ile sürekli olarak beklenmiş olan Ape coin 17 mart 2021 tarihinden bu yana kripto para piyasasında sevilen bir coin olarak yer alıp yatırımcılarına çok destek oldu.

Ape coin yorum

Ape coin detaylı şekilde inceleme altına alındığı zaman piyasaya atıldığı ilk zamandan bu yana gayet iyi seviyelerde devam ettiği görülüyor. 2021 yılında piyasaya düşük bir fiyatla başlamasına rağmen bugün yani 4 nisan 2022 tarihinde ki kapanış fiyatı 12.25 dolar olarak kayıt edildi. 2022 yılına 11.60 dolar fiyatı ile başlayan coin hızla yükselmeye devam ediyor.

Şu an binance platformunda bulunan Ape coin yakın zamanda bazı fiyat tahminlerine maruz kalmıştı. Bu fiyat tahminlerine göre önümüzdeki 6 ay içinde sert bir düşüş yaşayarak 1.60 dolar seviyesine karar düşeceği düşünülüyor. Ape coin kripto para piyasasında sık sık tahmin ve yoruma maruz kaldığından bu oranda bir tahmin oldukça mümkün görülmüyor.

Sürekli olarak artış yaşayıp piyasayı dalgalandıran Ape coin fiyatı için diğer yorumlar ise önümüzdeki 3 ay içinde 30 dolar seviyelerine gelmesi ile ilgilidir. Sürecin nasıl işleyeceği ile ilgili her hangi bir tahmin bulunmaz iken pek çok analist yorumcusu Ape coin için geleceği parlak bir coin olarak yorumluyor.

Ape coin geleceği

Ape coin geleceği için pek çok platformda seçkin ve geleceği umutlu olan bir coin olarak biliniyor. Öte yandan sistemin kurucuları da ape coin fiyatlarından oldukça ümitli davranıyor. Kripto para piyasasında sık sık adından söz ettirerek kendine yer edinmiş bir coin olarak biliniyor. Kripto para piyasası ise sık sık değişen ve dalgalanmanın çok fazla olduğu bir piyasa olduğundan tam olarak bir gelecek cevabı vermek oldukça zor olduğu biliniyor.

Ancak pek çok coin yorumcusu ape coin için parlak ve çok önemli bir coin olarak değerleneceği düşünülüyor. Ape coin kripto para piyasasında şu an yükselme potansiyeli en yüksek olan coinler arasında yer alıyor. Ape coin kripto para piyasasında sevilen ve sık sık işlem hacmini büyüten bir coin olarak biliniyor. Ape coin proje açısından pek çok coin yorumcusuna göre parlak ve önü açık bir coin olarak biliniyor. Başarı açısından da oldukça iyi ve önü parlak olan bir coin olarak düşünülüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler