Ana SayfaKripto Para2022'de patlama yapabilecek coinler

2022’de patlama yapabilecek coinler

Tüm yatırımcıların en çok merak ettiği 2022 yılında en çok kazandıracak kripto paraları belirledik.

1- Binance Coin (BNB)

Bu, Asya borsası Binance tarafından 2017’de piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. Artık kendi blok zincirine sahip ve diğer rakiplere kıyasla oldukça düşük değişim ücretleri sunuyor.

BNB’nin avantajları?

Her üç ayda bir, para arzını azaltmak ve dolayısıyla her bir BNB’nin değerini artırmak için (bu azalma %50’ye ulaşana kadar) BNB’ler dolaşımdan çekilir yani düzenli olarak BNB yakım işlemi gerçekleşiyor.

Özellikle Binance Visa ödeme kartı kullanarak, gerçek hayatta olduğu gibi çevrimiçi olarak mal veya hizmetler için ödeme yapma imkanı sunuluyor. Gezi rezervasyonu yapmak da mümkün!
Örneğin bu bağlantıya tıklarsanız, Lucky Block gibi diğer projeleri finanse edebilmek için bir yardımcı program simgesi rolüne sahiptir.

2- SandBox

Metaverse’den bahsetmeden dijital dünyadan bahsetmek imkansız. Sandbox, tam olarak bu yeni sanal ekonomiye bağlı bir kripto para birimidir. Başlangıçta, kendi dünyanızı yaratmanın, diğer oyuncuları ağırlamanın veya ondan para kazanmanın mümkün olduğu tamamen sanal bir topluluk oyun platformuydu. Jetonlar böylece kullanıcıların işlem yapmasına veya faiz oluşturmasına izin verir.

3- Lucky Block

Alışılmış kripto para birimlerinin aksine, Lucky Block aslında güvenli ve merkezi olmayan bir blok zincirinde barındırılan çevrimiçi bir piyangodur, başka bir deyişle hiçbir merkezi otorite onu kontrol etmez, bu da tüm oyuncuları eşit kılar. Lansmanı için, Lucky Block ön satışı seçti ancak Şubat ayından beri, BNB’ye ( Binance Coin ) sahip olmanız koşuluyla, Lucky Block’u Pancakeswap üzerinden satın almak oldukça mümkün.

4- Ripple (XRP)

XRP işaretiyle sembolize edilen, küresel finansın ademi merkeziyetçiliği risklerinde stratejik olduğu kadar yakından izlenen bir başka kripto para birimi olan Ripple. XRP, merkez bankası tipi merkez organları için o kadar korkutucu ki SEC, Ripple’ı sembolik olarak öldürmek için gerçek bir cadı avı başlattı. Çünkü Ripple teknolojisi, şu anda dünya çapında bankacılık sektörleri tarafından kullanılan araç ve teknolojilerden 100 kat daha verimli ve daha ucuzdur.

Ancak en inanılmaz olan, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki SEC ile yaşanan bu mevcut sıkıntılara rağmen Ripple teknolojisi, dünya çapında yüzlerce büyük finans kurumu tarafından, müşterilerinin maliyetlerini düşürürken akışlarının işlenmesini hızlandırmak için zaten kullanılıyor.

Kripto evrenindeki birçok uzman, XRP’yi gerçek bir devrim olarak görmeyi ve bu nedenle portföyünüzde tutulması gerektiğini kabul ediyor.

Kripto Para Analisti/Cem Arslan

İçerik yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

Bitcoin işlem ücretleri 24 milyon dolara yükseldi

USD cinsinden Bitcoin ücretleri yeni zirvelere ulaşırken, Bitcoin cinsinden madenci geliri başka bir hikaye anlatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu, Bitcoin işlem ücretlerinde yeni bir dönüm noktası kaydedildi....

İngiltere Hazinesi, dijital varlık inovasyonu için korumalı alan kurallarını açıkladı

Birleşik Krallık'taki politika yapıcılar, 18 Aralık'ta kripto ile ilgili Dijital Menkul Kıymetler Korumalı Alanı (DSS) kurallarını, katı yeni FCA kuralları olarak tanıttı. Birleşik Krallık Hazinesi liderleri,...

Bitcoin 43.000 doların üzerine çıktı, piyasa olgunlaşıyor

Bitcoin'in 43.000 doların üzerine çıkması, 67 milyon dolarlık BTC likidasyonuna yol açarak piyasanın daha da olgunlaştığını gösteriyor. BlackRock'un spot ETF başvurusunu değiştirmesinin ardından BTC'nin fiyat şansı...

Arweave AR token değeri, çekişmeli hard fork tartışmalarıyla %13 düştü

Arweave, piyasa değerine göre dördüncü en büyük dosya paylaşım blockchain ağıdır. İnsanlığın en kritik verilerini korumaya adanmış, merkezi olmayan, kalıcı bir depolama çözümü olarak işlev...

Popüler Haberler